Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
29.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ključne odgovornosti pozicije:
- Samostalno planiranje, koordiniranje, kontrola i pravovremeno izvještavanje o poslovanju prodajnih mjesta
- Kontinuirano praćenje, analiza i provođenje planova prodaje
- Identifikacija ključnih problema regije i predlaganje pripadnih rješenja
- Sudjelovanje u planiranju ekspanzije i otvaranju novih prodajnih mjesta
- Poznavanje tehnika motivacije djelatnika i sudjelovanje u izradi edukativnih programa
- Sudjelovanje u zapošljavanju i poznavanje Zakona o radu
- Poznavanje tržišta i industrije te praćenje noviteta u svrhu unapređenja prodaje i prodajnih procesa.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Vi ste:
- vrlo motivirana osoba s visokim stupnjem odgovornosti i samostalnosti u radu
- imate izražene organizacijske sposobnosti i jako dobro se snalazite u dinamičnoj radnoj okolini
- odličan pregovarač s izraženim komunikacijskim i prodajnim vještinama
- motivator tima i inicijator novih rješenja
- spremni na česta putovanja.

Od Vas očekujemo:
- najmanje 1 godina iskustva na sličnoj, rukovodećoj poziciji
- SSS/VŠS/VSS
- izvrsno poznavanje rada na računalu (MS Office)
- dobro poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Klijent će kontaktirati kandidate koji će ući u uži odabir putem e-maila.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina