Regionalni voditelj maloprodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Svibje (Općina Rugvica)
Rok prijave:
12.02.2023.

BOSO je jedan od vodećih hrvatskih trgovačkih lanaca na području Slavonije koji zapošljava visoko kvalitetan i obrazovan kadar. Posluje u više od 200 trgovina koje su rasprostranjene od samog istoka zemlje – Iloka pa do Novske. Većinu trgovina čine manje trgovine pozicionirane u blizini kupaca, poznate po povoljnim cijenama, velikom izboru proizvoda, akcijskim ponudama i dodatnim pogodnostima za kupce.

Trenutno zapošljava više od 1.200 djelatnika i ulaže u korisne društvene projekte kao što su donacije Crvenom križu, vrtićima, školama i obiteljima slabijeg imovinskog statusa.

REGIONALNI VODITELJ MALOPRODAJE (M/Ž)
Mjesto rada: Svibje (Općina Rugvica)

Opis posla

    Zbog širenja poslovanja i otvaranja novih poslovnica na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije, u potrazi smo za Regionalnim voditeljem maloprodaje (m/ž) koji bi doprinio radu naših novootvorenih trgovina.

Vaši zadaci

  • planiranje, koordinacija i kontrola poslovanja trgovina na području Zagreba i Zagrebačke županije
  • odgovornost za ostvarenje prodajnih rezultata, povećanje prometa
  • vođenje, educiranje i motiviranje voditelja poslovnica i trgovaca
  • odgovornost za zapošljavanje novih djelatnika i razvoj postojećeg kadra
  • razvoj i unapređenje postojećih poslovnih procesa
  • osiguravanje provođenja standarda kvalitete tvrtke
  • organizacija i izvršavanje svakodnevnih zadataka vezanih za poslovanje trgovine
  • izvještavanje nadređenih
  • pomaganje savjetima i informacijama u obučavanju novih djelatnika

Uvjeti

  • SSS/VŠS/VSS
  • sklonost timskom radu
  • računalna pismenost
  • spremnost na učenje
  • vozačka dozvola B kategorije
  • pridržavanje postavljenih standarda, procedura i obaveza
  • odgovornost, predanost i visok angažman na radnom mjestu

Što nudimo

  • puno radno vrijeme
  • plaćeni troškovi prijevoza
  • službeni automobil
  • edukaciju s iskusnim djelatnicima
  • rad u jednoj smjeni
  • stimulativno radno okruženje
  • usavršavanje i napredovanje u karijeri
  • sigurna i redovita primanja
  • sigurno i stabilno obiteljsko poduzeće

Svoj životopis, broj telefona i radno mjesto za koje se prijavljujete molimo pošaljite putem linka za 'Brzu prijavu' najkasnije do 12. veljače 2023. godine.

Odabrane kandidate ćemo obavijestiti o terminima za razgovor.