Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 13.11.2013. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Pet centar je vodeća specijalizirana maloprodaja hrane i opreme za kućne ljubimce u regiji, s 9 trgovina superstore formata u Hrvatskoj, Rumunjskoj i Srbiji te naprednim sustavom online prodaje. Grupa zapošljava više od 200 marljivih i motiviranih članova tima, koji kvalitetom usluge uvijek nastoje nadmašiti očekivanja naših kupaca.

Naša misija je unijeti radost u živote kućnih ljubimaca i njihovih vlasnika, promovirati blagodati suživota ljudi i životinja, te educirati široku javnost i konstantno promicati dobrobit životinja.

Za potrebe daljnjeg razvoja svoj tim planiramo upotpunili novim članovima na izazovnim rukovoditeljskim pozicijama.

REGIONALNI VODITELJ/ICA MALOPRODAJE

Opis posla:
  • upravljanje većim brojem naših trgovina u Hrvatskoj i inozemstvu
  • odgovornost za ostvarenje standarda kvalitete i ciljeva tvrtke
  • odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje prodajnih timova
  • planiranje, koordinacija i kontrola operativnog poslovanja svih prodajnih mjesta
  • razvoj i unaprijeđenje postojećih poslovnih procesa
Uvjeti:
  • minimalno 5 godina iskustva u maloprodaji od čega minimalno 2 godine na rukovodećim pozicijama (npr. regionalni voditelj, voditelj trgovine i sl.)
  • izvrsne rukovoditeljske i interpersonalne vještine
  • izvrsne analitičke i organizacijske vještine
  • izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (nužan uvjet za svakodnevno obavljanje posla)
  • vozačka dozvola B kategorije i spremnost na česta putovanja
Što nudimo:
Rad u profesionalnom, izazovnom i dinamičnom okruženju, uz stalnu mogućnost usavršavanja te atraktivna primanja u skladu sa zahtjevima posla i rezultatima.

Ukoliko smatrate da imate potrebno znanje i iskustvo za navedenu poziciju, pošaljite nam svoj životopis i kratak opis zašto vjerujete da biste bili najbolji kandidat za ovo radno mjesto, na e-mail adresu voditelj.maloprodaje@pet-centar.hr do 13.11.2013. Zbog očekivanog velikog odaziva, povratno ćemo u najkraćem roku kontaktirati kandidate kvalificirane za uži krug natječaja.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare