Regionalni voditelj/ica maloprodaje

Mjesto rada:
Cijela Hrvatska, Inozemstvo
Rok prijave:
13.11.2013.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pet centar je vodeća specijalizirana maloprodaja hrane i opreme za kućne ljubimce u regiji, s 9 trgovina superstore formata u Hrvatskoj. Rumunjskoj i Srbiji te naprednim sustavom online prodaje. Grupa zapošljava više od 200 marljiVih i motiviranih članova tima, koji kvalitetom
usluge uvijek nastoje nadmašiti očekivanja naših kupaca.

Naša misija je unijeti radost u živote kućnih ljubimaca i njihovih vlasnika, promovirati blagodati suživota ljudi i životinja, te educirati široku javnost i konstantno promicati dobrobit životinja.

Za potrebe daljnjeg razvoja svoj tim planiramo upotpunili novim članovima na izazovnim
rukovoditeljskim pozicijama.

Opis posla:
• upravljanje većim brojem naših trgovina u Hrvatskoj i inozemstvu
• odgovornost za ostvarenje standarda kvalitete i ciljeva tvrtke
• odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje prodajnih timova
• planiranje, koordinacija i kontrola operativnog poslovanja svih prodajnih mjesta
• razvoj i unaprojeđenje postojećih poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno 5 godina iskustva u maloprodaji od čega minimalno 2 godine na
rukovodećim pozicijama (npr. regionalni voditelj, voditelj trgovine i sl.)
• izvrsne rukovoditeljske i interpersonalne vještine
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (nužan uvjet za svakodnevno
obavljanje posla)
• vozačka dozvola B kategorije i spremnost na česta putovanja

što nudimo:
Rad u profesionalnom, izazovnom i dinamičnom okruženju, uz stalnu mogućnost usavršavanja te atraktivna primanja u skladu sa zahtjevima posla i rezultatima.

Ukoliko smatrate da imate potrebno znanje i iskustvo za navedenu poziciju, pošaljite nam svoj životopis i kratak opis zašto vjerujete da biste bili najbolji kandidat za ovo radno mjesto, na e-mail adresu [email protected] do 13.11.2013. Zbog očekivanog velikog odaziva, povratno ćemo u najkraćem roku kontaktirati kandidate kvalificirane za uži
krug natječaja.
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina