Regionalni/a voditelj/ica  HZZ OGLAS

TRE ALLEGRI društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.08.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 099 4972240
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tvrtka Tre Allegri specijalizirana je za razvoj ugostiteljske djelatnosti te ubrzano raste i posjeduje kafiće diljem Hrvatske, a koji su pozicionirani u sklopu supermarketa i radnim vremenom prilagođeni istima.
Opis posla: - nadgledanje poslovanja nekoliko kafića, briga oko i unaprijeđenje poslovanja tvrtke - odgovornost za realizaciju unutar zadane regije - direktna komunikacija s kupcima i dobavljačima - svakodnevna kontrola nabave po ugovorenim cijenama i dobavljačima - unos skladišnih primki i praćenje stanja robe - osmišljavanje i provođenje aktivnosti usmjerenih na rast poslovanja i prometa - usmjerenost na ciljeve sa vještinama dobrog voditelja i trenera te osiguravanje maksimalne predanosti svakog djelatnika - odgovornost za robno i novčano poslovanje te stanje inventara i opreme - kontrola financijske dokumentacije i suradnja sa knjigovodstvom - ishođenje potrebite dokumentacije za poslovanje i rad kafića - vođenje potrebitih evidencija - zapošljavanje, razvoj, motivacija i individualno vođenje svakog djelatnika (briga o kvaliteti i razini usluge) - organizacija rada i radnog vremena djelatnika te svakodnevna evidencija radnih sati - redovito izvještavanje Upravi - suradnja s ostalim regionalnim voditeljima - pridržavanje propisanih standarda rada i rada unutar zakonskih okvira Uvjeti - VŠS/ VSS - iskustvo na istim ili sličnim pozicijama (vođenje tima) minimalno godinu dana - poznavanje rada na računalu (MS Office) - vozačka dozvola B kategorije - oranizacijske i analitičke vještine - fleksibilnost - izražene komunikacijske i pregovaračke vještine, susretljivost i sposobnost javnog nastupa - spremnost na terenski rad Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook
Poslodavac nudi: - korištenje službenog automobila, računala i mobitela - stimulativne i konkurentne uvjete - visoku razinu samostalnosti i odgovornosti - kontinuiranu mogućnost razvoja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125186121
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.