Regionalni/a voditelj/ica prodaje

13 dana
Poslodavac:
Timac Agro d.o.o. za trgovinu i usluge
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
01.06.2018.
Mjesto rada:OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet powerpoint
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Timac Agro d.o.o. za trgovinu i usluge
Kontakt:e-mailom: dean.paukovic@hr.timacagro.com
Ostale informacije:

Opis poslova: organiziranje i upravljanje prodajnim timom, prezentiranje proizvoda Timac Agro, organiziranje Dana polja, izvještavanje prema komercijalnom manageru za Hrvatsku, poznavanje ratarske proizvodnje/ishrane bilja, ispitivanje potencijala tržišta, širenje mreže kupaca. U obzir dolazi diplomski studij/magistar/ra, agronom/ka. Terenski rad na području Slavonije. Poslodavac nudi: službeni automobil na 24 sata, mobitel, laptop.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92552222

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare