Referent za tehničku podršku (m/ž)

Mjesto rada:
Pojatno
Rok prijave:
19.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Špoljar Transport d.o.o. je vodeća tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za prijevoz vozila koja je partner najvećim svjetskim proizvođačima vozila. Posjeduje više od 130 voznih jedinica za prijevoz automobila, kamiona, cerade, te hladnjače.

Špoljar Transport d.o.o. je dio grupacije Charles André Transports, vodeće na svom tržištu, posluje u više od 70 prijevoznih i logističkih podružnica u Francuskoj i Europi s ukupnom radnom snagom od oko 7.000 zaposlenika.

OPIS POSLA:
- kontrola putnih radnih listova
- kontrola točenja i potrošnje goriva
- kontrola naplate cestarina
- priprema dokumentacije za registraciju i periodu kamiona
- kontrola opreme kamiona
- zaduživanje i razduživanje vozača za kamione i opremu
- očitavanje i kontrola kartica vozača i kamionskih tahografa
- mjesečna izvješća o potrošnji goriva i pređenoj kilometraži voznog parka
- briga o osobnim vozilima tvrtke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje jednog stranog jezika

Kada počnete raditi kod nas, proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje uz podršku mentora. Brinemo o organizacijskoj klimi unutar tvrtke, te potičemo odgovornost, učinkovitost i timski rad. Nudimo također mogućnost usavršavanja i daljnjeg razvoja unutar tvrtke.

Ukoliko ste zainteresirani za našu ponudu i želite postati dio našeg uspješnog tima, molimo da se prijavite putem linka za prijavu ili putem e-maila [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B