Referent za administrativno - ekonomske poslove (m/ž)

6 dana
Poslodavac:
Personaldienst d.o.o. Personaldienst d.o.o.
Administrativna zanimanja, Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
20.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta: TRAŽITE POSAO? Mi TRAŽIMO VAS!

Personaldienst d.o.o. je specijalist za privremeno zapošljavanje i zapošljavanje s ciljem uspostavljanja uspješnih i dugoročnih suradnji. Našim kandidatima nudimo podršku za vrijeme zapošljavanja i tijekom zaposlenja. Sve ono što je vama novo, nama je rutina i zato smo tu za vas! Naš je centralni ured u Zagrebu uvijek na raspolaganju!

Referent za administrativno-ekonomske poslove (m/ž)

Opis posla:

• Administracija poslovne dokumentacije (sortiranje, pretraživanje, skeniranje i arhiviranje dokumentacije)
• Unos podataka u razne sustave
• Usmeno i pismeno kontaktiranje institucija, kupaca, dobavljača
• Priprema dokumentacije za knjiženje u knjigovodstvu
• Razni drugi administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:Što nudimo:
• Početna plaća 5.000,00 kn
• Pozitivna radna atmosfera
• Mogućnost učenja i usavršavanja
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Osječko-baranjska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera; apsolvent ekonomije
• Znanje njemačkog jezika
• Pedantnost i ažurnost u radu
• Samostalnost i proaktivnost u radu
• Usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Poznavanje rada na računalu:osnovno

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Personaldienst d.o.o.
Adresa:Trg N. Š. Zrinskog 16, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Telefon:01 6646 378
Internet adresa:personaldienst.com.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare