Referent u odjelu računovodstva i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
31.01.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
EUROTRADE d.o.o. ZA TRGOVINU I UVOZ – IZVOZ, ROVINJ, ovlašteni distributer za HP, Epson, Verbatim, Xerox, Fabriano, UNI, te ostale svjetski poznate brendove, raspisuje natječaj za radno mjesto:

REFERENT/-ICA U ODJELU RAČUNOVODSTVA I FINANCIJA

prodajni centar Rovinj, Naselje Gripole 53/C 1 izvršitelj/-ica

Opis poslova:
• knjiženje izvoda
• usklađivanje saldakonti kupaca i dobavljača
• obračun putnih naloga
• blagajničko poslovanje
• knjiženje ulaznih računa
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, VŠS, VSS
• minimalno godinu dana iskustva u računovodstvenim poslovima
• pedantnost u ažurnom obavljanju poslova i radnih zadataka te izražen osjećaj za timski rad
• dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
• poželjno znanje talijanskog i engleskog jezika
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:
• ugodnu radnu atmosferu
• stimulativno i dinamično radno okruženje
• ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme

Ukoliko želite svoje poslovne ciljeve ispuniti u tvrtki Eurotrade d.o.o. Rovinj, ponudu s dokazima o ispunjavanju uvjeta, životopisom, zamolbom, stručnim referencama i potvrdom o nekažnjavanju možete podnijeti u roku od 22.1.2018. do 31.1.2018. godine na adresu:

EUROTRADE d.o.o. za trgovinu i uvoz – izvoz Rovinj
Naselje Gripole 53/C, 52210 Rovinj za Natječaj: REFERENT/ -ICA U ODJELU RAČUNOVODSTVA I FINANCIJA ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina