Referent u odjelu nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Rovinj
Rok prijave:
06.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
EUROTRADE d.o.o. ZA TRGOVINU I UVOZ – IZVOZ, ROVINJ, ovlašteni distributer za HP, Epson, Verbatim, Xerox, Fabriano, UNI, te ostalih svjetskih brendova, raspisuje natječaj za radno mjesto:

REFERENT /-ICA U ODJELU NABAVE

Prodajni centar Rovinj, Naselje Gripole 53/C 1 izvršitelj / -ica

Opis poslova:
• nabava različitih asortimanskih grupa
• provođenje planova nabave i odgovornost za ostvarenje istih
• osiguranje i praćenje zaliha
• praćenje aktivnosti na tržištu u svrhu unapređenja nabave
• kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora
• predlaganje promotivnih aktivnosti
• analiza i praćenje troškova vezanih uz nabavu
• priprema i prezentiranje potrebnih izvješća i analiza
• povezanost i rad s ostalim odjelima
• sustavno predlaganje novih aktivnosti za poboljšanje nabavnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI :
• SSS, VŠS, VSS ekonomskog smjera
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
• poznavanje rada na računalu – uredskih paketa Office
• znanje engleskog jezika
• spremnost na službena putovanja
• razumijevanje poslovnih procesa
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• snalažljivost, dinamičnost, angažiranost te sklonost timskom radu
• izražena komunikativnost, prodajne i pregovaračke vještine
• potrebna izrazita volja, samostalnost, organiziranost, odgovornost i želja za usavršavanjem

Nudimo:
• ugodnu radnu atmosferu
• stimulativno i dinamično radno okruženje
• samostalan i timski rad
• ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme

Ukoliko želite svoje poslovne ciljeve ispuniti u tvrtki Eurotrade d.o.o. Rovinj, ponudu s dokazima o ispunjavanju uvjeta, životopisom (poželjno priložiti i fotografiju), zamolbom, stručnim referencama i potvrdom o nekažnjavanju možete podnijeti u roku od 22.11.2017. do 06.12.2017. godine na adresu:

EUROTRADE d.o.o. za trgovinu i uvoz – izvoz Rovinj
Naselje Gripole 53/C, 52210 Rovinj

za Natječaj: REFERENT / -ICA U ODJELU NABAVE

ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro