Referent u Ljudskim resursima (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J

za radno mjesto

REFERENT U LJUDSKIM RESURSIMA m/ž
1 izvršitelj/ica, na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mj.

Opis poslova:

- Obavljanje poslova vezanih uz zasnivanje radnog odnosa
- Evidencija tražitelja posla
- Obavljanje poslova vezanih uz prestanak radnog odnosa (izrada odluka u postupku otpremnina, izrada zahtjeva za umirovljenje radnika, odjava radnika)
- Evidentiranje i praćenje programa edukacije
- Organizacija stručne prakse učenika i studenata, međunarodna razmjena
- Evidencija i praćenje bolovanja, organizacija liječničkih pregleda
- Zahtjevi za naknadu štete osiguravajućim društvima
- Opis poslova i uvjeta radnog mjesta radi procjene radne sposobnosti radnika
- Suradnja sa Sindikatom u rješavanju problematičnih situacija i obilježavanju prigodnih datuma i aktivnosti
- Suradnja sa drugim organizacijskim jedinicama unutar Društva i odgovarajućim ustanovama iz okruženja
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS (Ekonomija, pravo, psihologija ili druga edukacija iz područja ljudskih resursa)
- Aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu (MS Office)
- Sposobnost jasnog i učinkovitog usmenog i pismenog komuniciranja
- Visoka razina odgovornosti, organiziranosti, samostalnosti i prepoznavanja prioriteta

Prednosti:
- Poznavanje rada u SAP-u
- Napredno poznavanje rada u MS Excel-u
- Brzina, preciznost i temeljitost prilikom izvršavanja zadataka
- Radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet

Što nudimo:
- Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- Rad u internacionalnoj tvrtki
- Dinamično radno okruženje i izazovne radne zadatke
- Mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja
- Restoran u sklopu tvrtke i naknadu za topli obrok
- Besplatan parking ispred tvrtke
- Mogućnost korištenja Multisport kartice

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 28.06.2022.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro