Referent / referentica za ljudske resurse  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE IVANA PL. ZAJCA RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.08.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: HNK Ivana pl. Zajca, Uljarska 1, 51000 Rijeka
Ostale informacije:
Opis poslova: Sudjelovanje u izradi prijedloga općih akata, planova i programarada i razvoja
obavljanje pravovremene i zakonite prijave radnika (uključujući rad stranaca i postupak dobivanja svih zakonskih dozvola te ostalih prijava),
davanje stručne podrške kod prijava autora koji su angažirani na autorske ugovore /ugovore o djelu oko prikupljanja svih potrebnih dozvola i prijava
provođenje izmjena Pravilnika o radu i ostalih povezanih akata (uključujući rad u Riznici)
vođenje računa o usklađenosti internih i eksternih akata sa važećom zakonskom regulativom
u suradnji s pravnikom izrada tjednih izvještaja o radu i izvještaja o uočenim nepravilnostima u svezi rada radnika u suradnji te predlaganje Voditelju službe korektivne mjere
pružanje stručne pomoći ustrojstvenim jedinicama u svezi praćenja i evidentiranja aktivnosti radnika,
suradnja s vanjskim institucijama
sudjelovanje u procesu zapošljavanja (pribavljanje kandidata, selekcijski postupak, uvođenje u posao), obrazovanja i prestanka radnog odnosa radnika
sudjelovanje u zbrinjavanju radnika kod kojih je utvrđena smanjena radna sposobnost ili invalidnost
pružanje potrebne stručne pomoći radnicima kod ostvarivanja svih njihovih prava iz radnog odnosa, te prava iz mirovinskog i invalidskog osiguranja
organiziranje i nadzor provođenja programa rada pripravnika i prakse učenika i studenata
sudjelovanje u izradi svih ugovora o radu i ugovora o obrazovanju
suradnja s ostalim ustrojstvenimjedinicamapo pitanju kadrovske problematike
praćenje stručne literature i propisa iz svog djelokruga rada
izrada evidencije radnog vremena radnika Službe nabave i pravnih poslova
obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog voditelja
Potrebno znanje svjetskog jezika: Aktivno znanje engleskog jezika
Potrebna posebna znanja: Napredno znanje rada s računalom
Potrebna stručna sprema: SSS/bacc. struke društvenog ili humanističkog usmjerenja
Potrebno radno iskustvo: 1 godina radnog iskustva
Početak rada 05.09.2022. na određeno vrijeme Kandidat je u obvezi uz svoju molbu dostaviti: Životopis
Izvadak iz ERPS-a
Preslika dokaza o postignutoj stručnoj spremi
Potvrdu o nekažnjavanju
Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju prema čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21) i čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan/a je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti na temelju čl.103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21) i čl.48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21), dužan je dostaviti dokaze iz tih članaka. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja objavljeni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske:
https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 Kontakt: pisana zamolba: Hrvatsko narodno kazalište Ivana pl. Zajca Rijeka, Uljarska 1, 51000 Rijeka Prijave se primaju od 10.08.2022 do 24.08.2022.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125442634
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje