Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Referent/referentica u odjelu obračuna plaća  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
TÜV NORD SERVICE - Glavna podružnica Slavonski Brod
Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
23.10.2019.

Mjesto rada:
SLAVONSKI BROD, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel osnove korištenja računala u Windows okruženju word
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://www.tuev-nord-group.com/de/karriere/stellenangebote/detailansicht/?tx_tuevnordjobs_detail%5Baction%5D=detail&tx_tuevnordjobs_detail%5Bcontroller%5D=Jobs&tx_tuevnordjobs_detail%5bj
Ostale informacije:

Opis posla: Prikupljanje potvrda o odsutnosti Prikupljanje podataka o prekovremenim satima i održavanje baze podataka o radnim satima i radnom vremenu Obrada evidencija o nesposobnosti za rad Posao se obavlja na njemačkom jeziku za njemačko tržište Tražimo: Završeno komercijalno obrazovanje i poželjno radno iskustvo na obračunima plaća Iskustvo rada u SAP HR modulu Sigurno rukovanje s MS Office-om Dobro znanje njemačkog jezika, prednost znanje i engleskog jezika Visoki stupanj savjesnosti, marljivosti, pouzdanosti i predanosti, kao i timski duh

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103556449
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.