Referent/referentica prodaje  HZZ OGLAS

HIDRAULIKA KURELJA d.o.o. za proizvodnju i servis specijalnih hidrauličnih konstrukcija i nadogradnji
Mjesto rada:
Donja Stubica
Rok prijave:
15.02.2023.

Mjesto rada:
DONJA STUBICA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Referent prodaje u industriji koja se bavi nadogradnjom vozila i razvojem i proizvodnjom raznih hidrauličnih uređaja i instalacija
Opis posla: održavanje baze postojećih kupaca
direktna komunikacija s kupcima
izrada ponuda
obrađivanje narudžbi kupaca
praćenje tenderskih objava
priprema dokumentacije i provođenje svih potrebnih postupaka za proces javne nabave
u okvirima Zakona o javnoj nabavi u sklopu elektronskog oglasnika javne nabave izdavanje e-računa i redovita kontrola statusa e-računa i promptno rješavanje uočenih problema oko odbijenih ili nepreuzetih računa
suradnja odjela prodaje sa ostalim odjelima
sudjelovanje u izradi plana prodaje
izrada tjednih i mjesečnih izvještaja prodaje te usporedba s planom prodaje
pronalaženje novih klijenata/poslovnih partnera
prezentacija i pregovori sa potencijalnim poslovnim partnerima
Uvjeti i potrebna znanja i vještine: VŠS/VSS ekonomske ili tehničke struke
minimalno 2 godine radnog iskustva
napredno poznavanje skupa programa MS-Office
poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu - prednost
uočavanje prilika za organizacijske pomake u radu odjela
suradnja s ostalim odjelima na usklađivanju i unaprjeđenju proizvodnog i poslovnog procesa
sposobnost rada u dinamičnom okruženju i učinkovito upravljanje stresnim situacijama
vozačka dozvola B kategorije
visoka razina odgovornosti za organizaciju i rezultate
proaktivnost i donošenje odluka
timski rad
spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
Što nudimo: priliku za rad u okruženju u kojem možete razvijati karijeru
mjesečni dodatak za prehranu
ugovor na neodređeno, uz prvobitni probni rad
rad u dinamičnoj i poticajnoj okolini
usavršavanje i napredak
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129875838
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje