Referent računovodstva i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na ovom radnom mjestu Vaša zaduženja će biti:
- knjiženje: blagajne, izvoda, ulaznih računa, -konti kupaca i dobavljača, PDV, nancijskim institucijama
- izrada: izlaznih računa, primke, putnih naloga, salda conti kupaca i dobavljača, usklada i naplata
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, VŠS smjer računovodstvo i financije
- odlično poznavanje Excela
- potrebno radno iskustvo: 5 godina
- prednost slovenski i/ili njemački jezik u govoru i pismu

Od kandidata očekujemo izraženu sposobnost urednosti i sistematičnost, izražene analitičke vještine i preciznost u radu kao i predanost.

Ako vjerujete da ste osoba koja ispunjava uvjete i želi se profesionalno razvijati, bit će nam drago da s punim povjerenjem pošaljete svoj CV i kratko motivacijsko pismo na e-mail [email protected] ili Brzom prijavom.

Napomena: samo će kandidati odabrani za intervju biti kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina