Referent prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
10.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovna djelatnost tvrtke je prodaja materijala i opreme koja se koristi za izgradnju cjevovodnih sustava vode i kanalizacije i ostalih materijala za izgradnju i zaštitu objekata niskogradnje.

Tražimo referenta prodaje (m/ž) za veleprodaju materijala koji se koriste u izgradnji sustava vodoopskrbe i odvodnje.

Detaljniji opis posla:

- komunikacija s kupcima i izrada ponuda
- prodaja robe kupcima, izrada otpremnica
- komunikacija s dobavljačima i izrada narudžbi
- organizacija prijevoza robe
- obrada upita i troškovnika
- pružanje savjetodavno/tehničke podrške izvođačima radova na projektima
- održavanje visoke razine znanja o proizvodima i njihovoj primjeni
- razvoj i održavanje odnosa s kupcima, izgradnja novih poslovnih odnosa
- prepoznavanje specifičnih zahtjeva i potreba kupaca
- organizacija i provođenje prezentacija kod kupaca
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos uz probni rad
- kvalitetna primanja shodno ostvarenim prodajnim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- minimalno SSS ili VŠS/VSS ekonomskog, strojarskog ili građevinskog smjera
- poželjno poznavanje materijala koji se koriste za izgradnju sustava vodoopskrbe i odvodnje i tehnička znanja u domeni građevinarstva
- rad na računalu
- vozačka dozvola B kategorije
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- sklonost timskom radu
- snalažljivost, dinamičnost, komunikativnost i angažiranost
- prezentacijske i pregovaračke vještine
- orijentiranost prema kupcima
- usmjerenost na rezultate i kvalitetu rada
- spremnost na službena putovanja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B