Referent platnog prometa (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
04.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Natječaj za zasnivanje radnog odnosa u Sektoru riznica i financijska tržišta, Odjel platnog prometa:

Referent platnog prometa (m/ž), 1 izvršitelj/izvršiteljica

Opis poslova u Odjelu:

- izvršavanje platnih transakcija u nacionalnom, prekograničnom i međunarodnom platnom prometu (naplate, plaćanja i prijenosi)
- akreditivno i čekovno poslovanje
- komunikacija s klijentima banke i ino-bankama
- razvoj i unaprjeđenje poslovnih procesa iz domene poslovanja za klijente banke – poslovne subjekte
- suradnja s ostalim organizacijskim jedinicama Banke, osobito sa Sektorom informatičkih tehnologija
- praćenje zakonske regulative i usklađivanje sa zakonskim propisima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme od 6 mjeseci uz mogućnost produženja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završen preddiplomski ili diplomski studij, odnosno VŠS (VI) ili VSS (VII) ekonomskog usmjerenja
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje rada na računalu
- aktivno znanje engleskog i talijanskog jezika
- odgovornost i savjesnost
- sposobnost rada u timu

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti:
- popunjen i potpisan upitnik za kandidata za zapošljavanje koji se nalazi na linku: http://www.ikb.hr/hr/zaposljavanje
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave zainteresiranih kandidata s potrebnom dokumentacijom zaprimaju se zaključno s danom 04.02.2020. godine putem linka za prijavu, ili poštom na adresu: Istarska kreditna banka Umag d.d., 52470 Umag, Ernesta Miloša 1, s naznakom “Za natječaj”.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski (napredno), talijanski (napredno)