Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.07.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Referent nabave mehanizacije i transporta (m/ž)

- dana
Hidroelektra Niskogradnja d.d. Hidroelektra Niskogradnja d.d.
Administrativna zanimanja, Ekonomija, računovodstvo i financije, Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta: Odgovornosti:
- realizira nabavu roba (građevinski materijal i sl.) za potrebe gradnje,
- izrađuje upite za ponude, pregovara s dobavljačima i radi komparativne preglede prispjelih ponuda,
- ispostavlja narudžbenice i prati isporuke do pristizanja robe u skladište,
- kompletira i uredno vodi dokumentaciju o nabavljenim robama kako komercijalnu tako i tehničku,
- vodi zapise o reklamacijama.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- minimalno srednja stručna sprema ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
- minimalno 1 godina iskustva na istim/sličnim poslovima

Potrebna znanja:
- poznavanje zahtjeva sustava upravljanja kvalitetom
- znanje engleskog jezika
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
- dobro poznavanje građevinskog materijala i tržišta istih

Kompetencije:
- dobre organizacijske sposobnosti i temeljitost
- proaktivnost, odgovornost i marljivost
- dobre komunikacijske vještine
- pozitivan pristup poslu i rješavanju problema

Zamolbe slati poštom na adresu:

Hidroelektra Niskogradnja d.d.,
Odjel za ljudske resurse,
Radnička cesta 204,
10000 Zagreb

putem Brze prijave ili na e-mail: kadrovska@heng.hr
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare