Referent nabave (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješno smo trgovačko poduzeće sa jasnim smjernicama daljeg razvoja.

Zbog proširenja poslovanja, te potrebe razvoja robnih marki u sektoru FMCG pozivamo na suradnju ambicioznog i odgovornog djelatnika za obavljanje poslova i zadataka za radno mjesto:

Opis posla:
- izrada narudžbi prema dobavljačima, organizacija transporta i najava ulaza robe internoj logistici
- zaprimanje robe prema definiranom procesu
- priprema i unos podataka za INTRASTAT I VETI
- izrada planskih kalkulacija od nabavne do veleprodajne cijene
- upravljanje zalihom u skladu s redovnom i planskom prodajom
- redovito izvještavanje o stanju zaliha prema odjelu Prodaje
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalni radni odnos uz obavezan probni rok
- plaću adekvatnu oglašenoj poziciji
- dodatno usavršavanje te kontinuiran razvoj tijekom rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- završen studij ekonomskog smjera - VSS/VŠS
- najmanje 1 godina radnog iskustva na navedenom radnom mjestu
- ambicioznost, komunikativnost, profesionalnost, marljivost
- organizacijske i pregovaračke sposobnosti te siguran profesionalni nastup
- odlično poznavanje rada na računalu te engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da Vaše reference odgovaraju našim očekivanjima molim Vas da Vašu ponudu sa životopisom pošaljete na dolje navedenu adresu ili na e-mail:[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina