Referent na poslovima uvoza / izvoza (m/ž)

Mjesto rada:
Duga Resa
Rok prijave:
05.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Meduza d.o.o. je specijalizirano poduzeće za otkup i distribuciju svježe ribe, skladištenje i distribuciju zamrznute ribe te uvoz i izvoz ribe.
Zbog stalnog razvoja i proširenja opsega posla, tvrtka Meduza traži komunikativne, snalažljive i odgovorne osobe za radno mjesto:

REFERENT NA POSLOVIMA UVOZA/IZVOZA (m/ž)

OPIS POSLA:
- Planiranje i provođenje svih poslova vezanih za uvoz i izvoz robe
- Suradnja i komunikacija sa inozemnim kupcima i dobavljačima, špediterskim kućama, carinom, veterinarskim inspektorima
- Komunikacija s eksternim partnerima radi utvora/istovara robe, organiziranje transporta,
tarifiranje robe te izrada svih pratećih dokumenata neophodnih za carinjenje robe u uvozu/izvozu
- Praćenje i ažurna primjena potrebnih zakonskih propisa iz područja carinskog poslovanja, odnosno poslova uvoza i izvoza
- Izrada mjesečnih intrastat izvještaja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS/VŠS/VSS
- Najmanje 1 godina radnog iskustva
- Aktivno poznavanje stranih jezika u govoru i pismu (engleski, talijanski, njemački)
- Licenca za obavljanje poslova ovlaštenog carinskog zastupnika (prednost)
- Dobro poznavanje MS Office, MS Dvnamics NAV (prednost, ali nije uvjet)
- Spremnost na timski rad i prilagodljivost promjenama
- Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- Fleksibilnost, odgovornost, preciznost

Prijavite se putem Brze prijave ili mailom: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina