Referent ljudskih potencijala i obračuna plaće (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za klijenta tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji:

Opis poslova:

• sudjelovanje u procesu selekcije kandidata
• vođenje i ažuriranje kadrovske evidencije radnika
• izrada svih radno pravnih dokumenata: ugovora o radu, aneksa ugovora i evidencija svih promjena u radnom odnosu…
• prijava i odjava radnika putem e-prijave
• izrada potvrda i ovjera obrazaca prema zahtjevima radnika
• praćenje aktualnih zakonskih propisa iz područja radnih odnosa i obračuna plaće
• priprema podataka potrebnih za obračun plaća
• ostali administrativni poslovi i zadaci iz područja ljudskih potencijala i obračuna plaće.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS
• prethodno radnog iskustva u poslovima kadrovske administracije i obračuna plaća u većim kompanijama (sa više od 200 radnika)
• napredno korištenje računala (MS Office, s naglaskom na napredno znanje Excela)
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• razvijene analitičke sposobnosti i smisao za rad s brojevima i velikim brojem podataka
• preciznost, temeljitost i samostalnost u izvršavanju zadataka
• minimalno 5 godine radnog iskustva na navedenim poslovima
• sposobnost određivanja prioriteta,
• proaktivnost i otvorenost u komunikaciji
• vozačka dozvola B kategorije
• visoko razvijene komunikacijske vještine

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Klijent će kontaktirati kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina