Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 17.06.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Referent/ica za turizam

- dan
CRV d.o.o.za turizam, trgovinu i pružanje usluga putničkih agencija
Kategorija:
Ekonomija, računovodstvo i financije
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
17.06.2019.
Mjesto rada:VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:CRV d.o.o.za turizam, trgovinu i pružanje usluga putničkih agencija
Kontakt:e-mailom: crv@globalnet.hr
Ostale informacije:

Opis posla: rad u turističkoj agenciji, kontakt sa kupcima, slanje ponuda, kreiranje ponuda i rad u recepcijskom programu dodjele kapaciteta. Uvjeti: - završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje - ekonomskog ili turističkog smjera - položen ispit za voditelja turističke poslovnice - potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima Radni odnos se zaniva na određeno vrijeme uz mogućsnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno. Prijave molimo slati na email: crv@globalnet.hr ili poštom na adresu: Velika Gorica, Rakarska 1a. Prijavi je potrebno priložiti: - životopis - izlist staža sa HZMO-a - dokaz o stručnoj spremi

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:101104018

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare