Referent/ica u rent a caru  HZZ OGLAS

Rok prijave:
28.02.2023.

Mjesto rada:
VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: referetnt/ica u rent a caru Referent u rent a caru odgovoran je za najam vozila te optimizaciju dodatnih usluga na temelju potreba klijenata, kao i za otvaranje ugovora o najmu i pružanje izvanredne usluge. Referent kao prodajni agent savjetuje naše klijente o proizvodima i mogućnostima njihove kupnje uz najvišu razinu poštovanja, profesionalnosti i prijateljstva. Od osobe se očekuje da postane stručnjak naše flote i prodaje dodatnih proizvoda i usluga te da poboljša iskustvo klijenata pružajući stručne preporuke. Referenta se potiče i vrednuje prema unaprijed određenim bonusima uz prodajne ciljeve i standarde. U Avax rent a caru nastojimo zadovoljiti potrebe naših kupaca i nadmašiti njihova očekivanja u svakoj prilici. Uvjeti Potrebna znanja i vještine: - završeno najmanje srednjoškolsko obrazovanje - izvrsno poznavanje engleskog jezika - sposobnost komuniciranja na drugim jezicima (njemački, španjolski, francuski, portugalski, itd) je prednost - sposobnost praćenja unaprijed definiranih procesa, usluga i prodaje - jake organizacijske sposobnosti - fleksibilan raspored koji uključuje dnevne, popodnevne i večernje smjene - osnovne računalne vještine i znanje Microsoft Office aplikacija - mora biti spreman nositi uniformu tvrtke - mora imati važeću vozačku dozvolu B kategorije, aktivan vozač minimalno dvije godine
Životopis na hrvatskom jeziku molimo poslati putem linka za prijavu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129933821
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.