Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dana do isteka
Poslodavac:
OBITELJSKO POLJOPRIVREDNO GOSPODARSTVO SANDI CHIAVALON
Mjesto rada:
Vodnjan-Dignano
Rok prijave:
23.12.2020.

Mjesto rada:
VODNJAN-DIGNANO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: chiavalon.sandi@gmail.com
Ostale informacije:
Opis posla: Uz nadzor i podršku voditeljice računovodstva OPG Chiavalon i djelatnika drugih odjela radit ćete s ostatkom našeg tima. U svakodnevnom poslu biti ćete zaduženi za evidentiranje računovodstvenih transakcija naše proizvodne lokacije u Vodnjanu: - izdavanje, ponuda, predračuna I računa - knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda banaka, obračuna proizvodnje zaliha, dugotrajne imovina, poreza, plaća te drugih poslovnih događaja - priprema i izrada izvještaja i dostava informacija za potrebe Uprave i drugih korisnika - pomoć u izradi završnog financijskog računa, pripremi financijskih izvještaja - pračenje provođenja projekata sufinanciranih EU fondovima - uvoz, izvoz te nabava repromaterijala - rad s voditeljicom računovodstva i voditeljem prodaje - učenje i usvajanje novih znanja i vještina kroz obavljanje svakodnevnih poslova te pohađanje internih i vanjskih seminara i edukacija Uvjeti: Kandidat za ovu poziciju trebao bi imati: - SSS ili VSS ekonomskog smjera - poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa - dobru računalnu pismenost (MS office, Sinensis poželjno)
Od Vas očekujemo: - odgovornost, pouzdanost, točnost - pravovremenost u izvršavanju posla - spremnost na timski rad - proaktivnost, motiviranost, želju za učenjem i usvajanjem novih znanja i vještina - analitičnost Što nudimo: - zaposlenje na neodređeno vrijeme uz probni rad - stimulativna primanja - priliku za osobni i profesionalni razvoj - dodatna stimulativna primanja Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110509177
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje