Referent/ica u računovodstvu i financijama  HZZ OGLAS

Poslodavac:
ANCONA GRUPA d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i inženjering
Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
16.08.2022.

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS RADNOG MJESTA: vođenje evidencije dugotrajne imovine, obračun amortizacije, knjiženje UFA i IFA, obračun PDV-a
fakturiranje
izrada plana plaćanja
domaća i devizna plaćanja
planiranje novčanog tijeka
optimizacija troškova i tijeka novca
izrada izvještaja za Poreznu upravu (PDV, JOPPD)
pomoćni poslovi u obračunu plaća
odgovornost za pravovremeno, stručno i zakonski odgovorno obavljanje poslova iz djelokruga rada
knjiženje blagajne, putnih naloga i bankovnih izvoda
pripremanje i knjiženje kompenzacija, asignacija, cesija i slično
pomoć pri izradi financijskih izvještaja za potrebe upravljanja
plaćanje ulaznih računa i ostalih obveza tvrtke
različite analize prema zahtjevu voditelja odjela
UVJETI: SSS, VŠS, VSS ekonomskog smjera
minimalno 2 godine rada na istim ili sličnim poslovima
temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
pozitivan stav i spremnost na timski rad
poznavanje Office 365 alata
ugovor se sklapa na određeno vrijeme uz mogućnost trajnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124101283
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje