Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Referent/ica prodaje u turističkoj agenciji  HZZ OGLAS

- dana do isteka
SUPER TOURS društvo s ograničenom odgovornošću turistička agencija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@supertours.eu
Ostale informacije:

Opis posla:​ • pismena i usmena komunikacija sa partnerima i klijentima, zaprimanje i obrada upita, izrada i unos ponuda u rezervacijski sustav, prodaja kreiranih usluga partnerima/klijentima • praćenje naplate rezerviranih usluga te rokova plaćanja prema dobavljačima • priprema potrebne dokumentacije i briga o provedbi rezervacija • aktivno sudjelovanje na unapređenju poslovnih procesa i povećanju kvalitete usluga Uvjeti: • izvrsno vladanje španjolskim i engleskim jezikom u govoru i pismu • izražene prodajne vještine, komunikativnost, kreativnost i odgovornost • sklonost timskom radu • orijentiranost cilju i poduzetnost prilikom izvršavanja radnih zadataka Prednosti: • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima • certifikati poznavanja stranih jezika i/ili položenog određenog stupnja jezika • licenca za lokalnog vodiča Poslodavac nudi: • brzorastuće dinamično okruženje koje potiče osobni i profesionalni razvoj • mogućnost za zasnivanje stalnog radnog odnosa • ugodna timska atmosfera usmjerena ka uspjehu tima, proizvoda i kompanije • priliku za rad s modernim tehnologijama • poslovno prijenosno računalo i mobilni telefon

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103550375
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.