Recepcioner (m/ž)

Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
07.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RECEPCIONER M/Ž: za rad u wellness centru hotela više kategorije u Poreču.

Tražimo motivirane osobe spremne za rad u dinamičnoj atmosferi koje su orijentirane prema gostu, stjecanju novih znanja i voljne napredovati u karijeri.

Opis posla:
• Dobro poznavanje ponude spa tretmana, tretmana lica i raznih masažnih tehnika, spremnost na upućivanje klijenta u cjelokupnu ponudu centra.
• Savjetovanje klijenata i prodaja proizvoda.
• Mogućnost dodatne edukacije i profesionalno usavršavanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poznavanje njemačkog i engleskog jezika (poznavanje još jednog dodatnog jezika je prednost)
• Viša ili visoka stručna sprema te poželjno je iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
• Dobro razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
• Sklonost timskom radu, srdačnost, dobra organiziranost i snalažljivost
• Poznavanje osnovnih kompjuterskih programa (word, excel, power point)

Što nudimo:
• Uz fiksnu plaću sa prijavom postoje bonusi na odrađene tretmane i prodaju proizvoda.
• Organizirane edukacije te dodatno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:
• Određeno, s mogućnošću stalnog zaposlenja

Pošaljite nam svoj životopis na email adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
osnovno