Recepcioner/ka

Mjesto rada:
Lapland, Finska
Rok prijave:
24.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Potražujemo više zaposlenika za našeg klijenta u Finskoj.
Posebne pogodnosti:
zaposlenje pod finskim uvjetima – finski poslodavac
atraktivna plaća 12,00 – 14,00 EUR bruto / satnica
smještaj organizira poslodavac
proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
doprinose i poreze poslodavac plaća u Finskoj
mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Finska

Znanja i kvalifikacije:
komunikativno znanje engleskog jezika
iskustvo u gore navedenoj profesiji
vozačka dozvola kategorija B
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B