Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Recepcioner/ka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
degordian d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.10.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://www.degordian.com/career/front-desk-receptionist-zagreb/
Ostale informacije:

Opis posla: • dočekivanje klijenata i kandidata za zapošljavanje • odgovaranje na telefonske pozive • zaprimanje pošte i dostave • stranke koje dođu na sastanke usluživati pićem i ostalim po potrebi • vođenje brige oko urednosti soba za sastanke prije i nakon sastanaka • zaprimanje tjedne dostave hrane i pića za sve zaposlenike i smještati u prostor kuhinje • zaprimanje uplata zaposlenika za dostavu hrane, zaprimati dostavu hrane i plaćati iz zajedničkog budžeta • puštanje glazbene playliste za zajednički prostor pored recepcije • otvaranje rampe garaže putem daljinskog upravljača pri dolasku stranaka • briga o izgledu i urednosti recepcije i zajedničkih prostorija pored recepcije, kuhinje i loungea • asistiranje zaposlenicima oko korištenja printera i puniti printer papirom • ustupanje korištenja službenih pečata tvrtke zaposlenicima • pomoć ostalim članovima Office Management odjela vezano uz administrativne poslove i vođenje arhive Degordian je strateško-kreativna digitalna agencija. Trenutno traži pojačanje u Office Management odjelu. Office Management odjel sastoji se od dva tima koji obavljaju različite funkcije — jedan tim bavi se administrativnim poslovima i brine o funkcioniranju cijelog ureda, dok drugi vodi recepciju i brine o sobama za sastanke. Trenutno se traži osoba za preuzimanje uloge u drugom timu. Oba tima usko surađuju kako bi se svim zaposlenicima osigurala podrška oko uredskih i administrativnih poslova te kako bi prostor ureda bio što ugodniji. Recepcija na kojoj se radi zajednička je za tri kata zgrade i zaposlenike koji rade u tim prostorima. Poslodavac traži osobu koja bi dugoročno htjela raditi na ovom radnom mjestu jer je važna stabilnost navedene funkcije kako bi se moglo provoditi nesmetano poslovanje. Poslodavac traži: komunikativnu i pristupačnu osobu koja voli susretati nove ljude i komunicirati s njima tijekom radnog dana. Nekoga tko pita za pomoć ako ne zna odgovor, sam se snalazi u novim situacijama i voli obavljati zadatke za nekog drugog sa svrhom boljeg funkcioniranja ureda. Uvjeti: • iskustvo u obavljanju poslova koji uključuju direktnu suradnju s ljudima • otvorenost za komunikaciju s ljudima putem telefona • osnovne vještine korištenja i komunikacije putem e-maila • odlično znanje hrvatskog jezika u govoru i pismu (C2, izvorni govornik) • dobro znanje engleskog jezika u govoru (A2 ili više) • interes za podršku kolegama u uredu oko pripreme svega što je potrebno za održavanje sastanaka • interes za podršku kolegama u ostalim aktivnostima kojima je svrha što bolje funkcioniranje rada ureda • dobre komunikacijske vještine • dobre organizacijske vještine Poslodavac nudi: • zdravu i pozitivnu radnu atmosferu — otvoreni i susretljivi kolege i nadređeni • kulturu feedback razgovora • kulturu podržavanja proaktivnih prijedloga za poboljšanje aktivnosti • kulturu druženja i teambuildinga • open space i moderan uredski prostor • sportske aktivnosti organizirane od strane firme • dog-friendly kulturu i mogućnost dovođenja ljubimaca • kvalitetnu opremu koja uključuje Mac laptop, monitor i smartphone • fiksno radno vrijeme (09:00-17:00) • fiksnu plaću Prijava treba sadržavati: 1. životopis 2. molimo te da uz svoj životopis pošalješ odgovore na sljedeća pitanja: Kako to da se prijavljuješ za ovaj posao? Koja bi bila tvoja očekivanja od rada na ovom radnom mjestu? Jesi li imao/la iskustva na sličnim poslovima i ako da, što je to iskustvo obuhvaćalo? Što misliš da bi ti bilo zanimljivo na ovom radnom mjestu? Prijavu je potrebno poslati na hrvatskom jeziku. Link za prijavu: https://www.degordian.com/career/front-desk-receptionist-zagreb/

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103363878
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.