Recepcionar/recepcionarka  HZZ OGLAS

AURA BEAUTY, obrt za kozmetičke usluge, uljepšavanje i njegu tijela, vl. Ivana Kuna, Osijek, Josipa J. Strossmayera 13
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
14.04.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova:
- narudžbe termina i njihova organizacija te pružanje svih informacija klijentima o uslugama beauty centra - prodaja kozmetičkih usluga i proizvoda te njihovo skladištenje - rad na računalu, fiskalnoj blagajni (naplata usluga i izdavanje računa i ponuda) - točan unos i ažuriranje podataka u sistem - prijem, prijava, odjava klijenata - zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih - ispunjavanja svih zahtjeva od strane klijenta koje dozvoljava naš centar - poslovi zamjene novca te nabava potrebnog materijala za rad
Uvjeti:
- minimalno 1 godina radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima - posvećenost detaljima, maksimalna organiziranost i samostalnost u radu - izražene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine te sposobnost i otvorenost prema timskom radu - proaktivnost te visoka razina motiviranosti - bliska suradnja sa nadređenima te sposobnost delegiranja i preuzimanja odgovornosti - visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka - sistematičnost i preciznost - engleski jezik
Poslodavac nudi:
- ugovor na neodređeno sa punim radnim vremenom te redovita primanja na početku mjeseca - stjecanje iskustva uz stručne mentore koji će vas educirati o prodaji, komunikaciji i organizaciji rada u kozmetičkom centru - redoviti radni sastanci, dostupnost, mobilnost te otvorena komunikacija sa nadređenima - posao u inovativnom i poticajnom okruženju u najvećem beauty centu u Osijeku - stalna edukacija i mogućnost napredovanja u voditelja centra - naknada troškova za prijevoz - osigurana radna odjeća i obuća - kolektivni godišnji odmor u top sezoni od 23.07.2023 do 05.08.2023 godine

Vašu zamolbu i životopis pošaljite na mail: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131339745
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje