Recepcionar/ka

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
22.11.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za rad u hotelu Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu recepcije tražimo odgovorne i pouzdane osobe sa znanjem engleskog jezika (poželjno i njemački).

Opis poslova:
-rad na recepciji
- analizira prodajne cijene vlastitih i konkurentskih objekata
- vodi brigu o optimalnoj zauzetosti smještajnih jedinica
- koordinacija hotelske prodajne aktivnost s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta, prodaje hotelskih usluga i ostvarivanja svih drugih prihoda
- vodi brigu o promidžbi i prodaji smještajnih kapaciteta
- koordinira pripremu ponuda za individualne korisnike usluga, putničke agencije i ostale tvrtke
- vrši koordinaciju i kontrolu obrade zaprimljenih upita, narudžbi i rezervacija
- organizira i koordinira radom odjela recepcije, kao lider i uzor svom timu nameće se svojom proaktivnošću, etikom i sposobnostima vođenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- najmanje 3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, što uključuje rad i vođenje prodajnih timova u smještajnom objektu
- dobro poznavanje ustroja rada hotela
- dobro poznavanje rezervacijskog sustava i bookinga
- dobro poznavanje rada s agencijama u pronalaženju novih klijenata
- izvrsne vještine rukovođenja, motiviranja suradnika te ukupne organizacije poslovanja i upravljanja poslovnim ciljevima
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- orijentacija na rezultat i naglašena proaktivnost
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika
- napredno poznavanje sustava MS Office

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
tri godine