Recepcionar/ka  HZZ OGLAS

Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
modemi, komunikacije, internet
word
internet
rad sa
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 01 3734860
mobitel: 091 5926713
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis radnog mjesta: Recepcionar/ka prima goste i raspoređuje ih po sobama, od gostiju preuzima potrebne osobne isprave i prijavljuje njihovo privremeno boravište, dogovara pružanje hotelijersko-ugostiteljskih usluga, rezervira i popunjava smještaj u hotelu prema kapacitetima i potražnji gostiju, te ispostavlja hotelske račune, obračunava i naplaćuje hotelske usluge gotovinom i karticama, komunicira s gostima hotela, te im daje ključeve njihovih soba, gostima pruža informacije o uvjetima boravka i uslugama u hotel, o lokalnim turističkim znamenitostima, prometnim vezama, priredbama itd., poslužuje hranu i piće (doručak...).
Prijave i više informacija na broj 091 592 6713 ili na e-mail: [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124499202
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.