Razvojni projektant (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
26.04.2019.

AD Plastik Grupa multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjim iskustvom proizvodnje komponenti za automobilsku industriju. Specifičnost i dinamičnost autoindustrije zahtijeva stalno praćenje trendova, ulaganje u razvoj proizvoda i usavršavanje.

U svojim tvornicama u Hrvatskoj, Rusiji, Srbiji i Mađarskoj zapošljavamo više od 2900 djelatnika različitih specijalizacija i profila. Gradimo jedinstvenu korporativnu kulturu kroz društveno odgovorno poslovanje, poticanje suradnje i prepoznavanje izvrsnosti. U svojim razvojnim i proizvodnim procesima koristimo najsuvremenije alate i tehnologiju.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobro došli u AD Plastik tim!

RAZVOJNI PROJEKTANT (m/ž)
Mjesto rada: Solin

Opis posla
  • Projektiranje i analiziranje razvoja ukupnog poslovno informacijskog sustava
  • Analiziranje poslovnih procesa
  • Predlaganje i sudjelovanje u izboru i primjeni informatičkih tehnologija na određena poslovna područja
  • Vođenje projekata
  • Dokumentiranje kompletnog projekta po propisanoj metodologiji
  • Koordiniranje s funkcijama Društva i surađivanje s vanjskim suradnicima i institucijama vezano za izgradnju i unaprjeđenje informatičkog sustava
  • Predlaganje i provođenje izmjene i unaprjeđenje postojećih modula poslovnog sustava
Uvjeti
  • VSS ili VŠS tehničkog usmjerenja (FESB, FER, FOI, TVZ, VST, VSITE ili srodni teh. fakultet)
  • Iskustvo na sličnim poslovima
  • Iskustvo u programiranju
  • Napredno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Volja za kontinuiranim učenjem i napredovanjem
Nudimo
  • Motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • Profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
  • Planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

www.adplastik.hr

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu na e-mail
[email protected] do 26. 04. 2019.