Razvojni inženjer na području elektronike u razvoju (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
04.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zadaci i odgovornosti:
• dizajniranje elektroničkih sklopova
• razvoj i dizajn kontrolora
• programiranje AMR mikrokontrolora, sa fokusom na LPC liniju čipova iz NXP
• traženje optimalnih i inovativnih rješenja, u teoriji kao i u praksi
• izrada analiza i puštanje procesa i proizvoda u proizvodnju
• sudjelovanje i usklađivanje sa domaćim i inozemnim partnerima i institucijama
• povremena poslovna putovanja.
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• rad na naprednim projektima za uštedu pitke vode
• stimulativno nagrađivanje
• priliku za osobni razvoj i razvoj karijere
• suradnja s inozemnim partnerima.

Cijenimo samostalnost, komunikativnost, samoinicijativnost, spremnost za timski rad, pouzdanost, ažurnost i želju za učenjem novih vještina i susretanjem s novim izazovima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• najmanje VI. stupanj obrazovanja, elektro smjera
• aktivno znanje engleskog jezika
• najmanje 4 godine radnog iskustva na području elektronike
• samostalna upotreba programskog jezika (C/C++),
• dodatna prednost predstavlja samostalna upotreba programskog jezika C#, iskustvo u korištenju freeRTOS
• inovativnost, samoinicijativnost, volja za učenjem novih stvari
• pozitivan duh, sposobnosti timskog i samostalnog rada
• sposobnost donošenja tehničkih prosudbi i odluka.

Osobne karakteristike:
• inovativnost, točnost, samoinicijativnost, volja za učenjem novih stvari, sposobnost timskog i samostalnog rada,
organizacijske sposobnosti, sposobnost strateškog razmišljanja.

Dodatnu prednost imaju kandidati, koji poznaju/imaju
• znanja iz područja magnetike, hidrodinamike
• iskustvo na područja mjerenja, testiranja i obrade podataka.
• znanja iz područja stvaranja multiplatformnih GUI-eva

Posao će se odvijati u inovativnom okruženju po načelu timskog i kreativnog sudjelovanja.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine