Razvojni inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Rakitje
Rok prijave:
03.03.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSLODAVAC

WSL Refrigeration d.o.o. iz Zagreba, Zagrebačka cesta 233, Zagreb

Danas je WSL grupa jedna od najvećih regionalnih tvrtki s više od 25 godina tradicije, koja proizvodi i prodaje rashladnu i drugu trgovinsku opremu za potrebe modernih prodajnih mjesta, trgovačkih lanaca, industrije i logistike. Nudimo visoko razvijena i učinkovita tehnološka rješenja, dizajn i inženjering. Prodaja zajedno s montažom naše je područje stručnosti i jedna od glavnih prednosti što smo postali dio njemačke Wanzl Grupe.

RADNO MJESTO

Mjesto rada: Grad Zagreb / Rakitje
Broj traženih radnika: 1-2
Vrsta zaposlenja: Na određeno radno vrijeme od godinu dana uz probni rok od šest mjeseci
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja

OPIS POSLA
- sudjelovanje i podrška u razvoju WSL rashladnih vitrina
- razvoj alata za kalkulacije u razvoju i prodaji RETAIL rashladnih sustava
- razvoj alata za kalkulacije u razvoju i prodaji INDUSTRIJSKIH rashladnih sustava
- otvaranje novih tržišnih rješenja, obilasci raznih lokalnih sajmova, ostavrivanje novih kontakata te plasiranje novih ponudbenih rješenja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Mogućnost dugoročnog zaposlenja (na neodređeno vrijeme uz probni rok)
- Rad u stabilnoj tvrtki i ugodnom timu s dugom tradicijom
- Uvodno školovanje uz podršku mentora
- Mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
POSLOPRIMAC

Razina obrazovanja: Sveučiliši studiji strojarstrva, smjer termotehnike ili energetike (Zagreb, Rijeka ili Slavonski Brod)
Strani jezici: Engleski jezik
Radno iskustvo: poželjno 0-3 godine

UVJETI

Očekujemo:
- Sveučilišni studiji strojarstva, smjer termotehnike ili energetike (Zagreb, Rijeka ili Slavonski Brod)
- Aktivno korištenje MS Office paketa
- Znanje CAD programa (2D, 3D, RVT...)
- Korištnje računalnih programa za kalkulacije u razvoju i prodaji
- Sposobnost razvoj alata za računalne kalkulacije u razvoju i prodaji
- Znanje engleskog jezika
- Vozačka dozvola kategorije B

Poželjne kvalifikacije:
- Organizacijske vještine
- Komunikativnost
- Pozitivan pristup i spremnost za rad
- Urednost, odgovornost, savjesnost i dosljednost

Molimo prijavite se pute 'Brze prijave', na e-mail: [email protected] ili broj: 098 455 401
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro