Razvojni inženjer back - end aplikacija (PHP) (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
30.03.2018.

Connecto je tvrtka čija je misija pružanje kvalitetnih usluga našim klijentima. Primarna usluga je transport putnika i posredovanje na području EU i susjednih zemlja. U 2017. godini izvršili smo preko 50000 uspješnih transfera te povećali broj zadovoljnih gostiju. Poslovanje se oslanja na web prodajnim portalima i ERP sustavu koje razvija i održava interni odjel tvrtke, a tijekom prethodnih nekoliko godina se opseg djelatnosti višestruko povećao.

Kroz rast i kao prepoznata snaga tvrtke formirana je zajednica IT stručnjaka koja danas broji 20 pojedinaca grupiranih u nekoliko snažnih timova specijaliziranih za razvoj i održavanje.

Nadolazeći izazovi rasta, koji se ne prekida, nametnuli su nam potrebu za povećanjem razvojnog tima.

Stoga tražimo iskusne i profesionalne IT stručnjake iz područja razvoja softwarea koji će se svojim sposobnostima uklopiti te znanjem i iskustvom upotpuniti postojeći IT tim.

Nudimo ugodno i poticajno radno okruženje koje stimulira osobni i profesionalni rast pojedinca. Prepoznajemo potrebu za samostalnim radom i doprinosu na timskim projektima s kolegicama i kolegama koji su vrhunski stručnjaci u svojim područjima rada, uz koje ćeš se i sam razvijati, a nadamo se i njima prenositi svoja znanja i iskustva.

Veselimo se susretu s vama i budućoj suradnji.

Razvojni Inženjer Back-End Aplikacija (PHP) (m/ž)
Mjesto rada: Split

Opis posla:

    Tražimo dinamičnu osobu koja će se pridružiti IT timu kao PHP razvojni inženjer. Aktivno ćete sudjelovati u razvoju back-end sustava koji prati naše poslovanje na zadacima:

  • Implementacija novih poslovnih procesa
  • Izmjena i optimizacija postojećih komponenti aplikacije
  • Izradu logike sučelja
  • Definiranja i održavanja središnje baze podataka na strani poslužitelja
  • Intgeracije e-commerce rješenja
  • Integracije front-end elemenata tehnologija

Uvjeti:

  • VŠS/VSS
  • Odlično poznavanje OOP
  • Odlično poznavanje PHP programskog jezika
  • Iskustvo u radu s frameworkovima za razvoj Web aplikacija (na MVC standardima)
  • Radno iskustvo u backend developmentu neovisno o programskom jeziku
  • Solidno poznavanje baza podataka MySql
  • Razumijevanje front-end tehnologija
  • Samostalnost u analizi zahtjeva korisnika
  • Samostalnost u radu na projektima
  • Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
  • Profesionalnost
  • Sposobnost kvalitetne suradnje s drugim članovima tima
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Interdiscliplinarnost
  • Spremnost na dodatno školovanje, obučavanje i usavršavanje

Dobro poznavanje nekih od sljedećih područja i tehnologija:

  • PHP (MVC)
  • JavaScript, JSON, XML, HTML, CSS
  • SQL
  • GIT

Poželjno:

  • Iskustvo u radu po CI/CD metodologiji
  • Osnovno poznavanje Linux , Apache, Tomcat platformi
  • Redis
  • nodeJS

Ukoliko biste htjeli ostaviti svoje podatke u našoj bazi kandidata ili se prijaviti na neki od trenutno otvorenih natječaja, molimo Vas da to učinite na sljedećoj poveznici do 30.03.2018.: