Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 28.05.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Ravnatelj/ica  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
CENTAR ZA PRUŽANJE USLUGA U ZAJEDNICI VLADIMIR NAZOR
Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
28.05.2020.

Mjesto rada:
KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; reizbor
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: V.NAZORA 10, 47 000 KARLOVAC
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi organizacije i koordinacije rada, poslovi zastupanja i rukovođenja. Obrazovni program: završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, psihologije, sociologije, socijalne pedagogije, edukacijske rehabilitacije, logopedije, pedagogije, medicinskih, humanističkih ili drugih društvenih znanosti Temeljem članka 40. i 41. Zakona o ustanovama (Narodne novine br: 76/93, 29/97, 47/99, 35/08 i 127/19), članka 153. stavka 3. i članka 154. Zakona o socijalnoj skrbi (Narodne novine br: 157/13, 152/14, 99/15, 52/16, 16/17, 130/17 i 98/19) i članka 39. Statuta Centra za pružanje usluga u zajednici Vladimir Nazor, Upravno vijeće na temelju svoje Odluke od 14. svibnja 2020. godine raspisuje NATJEČAJ za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Centra za pružanje usluga u zajednici Vladimir Nazor Za ravnatelja/icu može biti imenovana osoba koja ispunjava sljedeće uvjete: – završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, psihologije, sociologije, socijalne pedagogije, edukacijske rehabilitacije, logopedije, pedagogije, medicinskih, humanističkih ili drugih društvenih znanosti – najmanje pet godina radnog staža u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju, od toga najmanje tri godine u djelatnosti socijalne skrbi ili u drugoj društvenoj djelatnosti u propisanom akademskom zvanju i akademskom stupnju – u odnosu na koju ne postoji zapreka iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi – hrvatsko državljanstvo Iznimno, ako se na javni natječaj nije javio nijedan kandidat koji ispunjava uvjete iz stavka 1. podstavka 1. članka 154. Zakona o socijalnoj skrbi, za ravnatelja/icu može biti imenovana osoba koja ima završen odgovarajući preddiplomski studij iz stavka 1. podstavka 1. članka 154. Zakona o socijalnoj skrbi i ispunjava uvjete iz stavka 1. podstavaka 2. i 3. članka 154. Zakona o socijalnoj skrbi. Osoba imenovana za ravnatelja/icu sklapa s Upravnim vijećem Centra za pružanje usluga u zajednici Vladimir Nazor ugovor u punom radnom vremenu na vrijeme od četiri godine. Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku: - dokaz o stručnoj spremi (diploma) - potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, - dokaz o radnom stažu ostvarenom sukladno stavku 1., podstavak 2. članka 154. Zakona o socijalnoj skrbi (ugovor o radu ili potvrda poslodavca), - uvjerenje nadležnog suda da nije pokrenut kazneni postupak, ne starije od 30 dana - dokaz o hrvatskom državljanstvu - životopis Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17 i 98/19), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane čl. 102 stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se na adresu: Centar za pružanje usluga u zajednici Vladimir Nazor, Vladimira Nazora 10, 47 000 Karlovac, s naznakom „Natječaj za ravnatelja – ne otvarati“. Rok za dostavu prijave je 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati će biti pisano obaviješteni o izboru u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107104319
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.