Radnik za gumiranje spremnika (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Tuttlingena, Njemačka
Rok prijave:
17.06.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za tvrtku iz okolice Tuttlingena tražimo radnike u proizvodnji za gumiranje različitih spremnika

Dužnosti:
- Rezanje i krojenje gumenih obloga za ugradnju u spremnike i cisterne,
- vanjsko gumiranje i vulkanizacija metalnih dijelova, i strukturnih segmenata,
- briga za nesmetan proizvodni proces i osnovno postavljanje proizvodnih strojeva,
- ostali poslovi prema uputama pretpostavljenog i u okviru profesionalnih kompetencija.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Iznadprosječna primanja,
- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja,
- posao u perspektivnom gospodarskom segmentu, interne obuke i certificiranja,
- plaćanja prema kolektivnim ugovorima za inozemstvo,
- posao u sigurnom radnom okruženju i stručnom kolektivu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- Završeno najmanje osnovno obrazovanje (prioritet imaju kandidati sa završenim srednjim ili stručnim obrazovanjem),
- iskustvo s radom u proizvodnji,
- nekonfliktnost, dinamičnost i neovisnost,
- spremnost za duža izbivanja od kuće (posao se odvija u Njemačkoj),
- osnovno znanje njemačkog jezika
Strani jezik:
njemački