Radnik u sortiranju (m/ž)

Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
31.03.2020.
Wollsdorf Leather je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu
auto i avio industriju.

Temelj našeg uspjeha su angažirane zaposlenice i zaposlenici, koji zajedno s nama rade na realizaciji naših vizija. Želite li i Vi doprinijeti daljnjem uspjehu Wollsdorf Leathera?

Tada postanite dio našeg tima na radnom mjestu:

Opis poslova:

  • Pregledavanje izrezanih kožnih komada za volane

Od Vas očekujemo:

  • Rad u smjenama

Nudimo:

  • Stimulativna i redovita primanja
  • Dodatak za rad u noćnoj smjeni
  • Dodatak za ostvarene ciljeve u grupi
  • Osigurana radna odjeća i obuća

Molbu te životopis dostaviti putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected].

* Ukoliko kandidat nema sve kvalifikacije za ovo radno mjesto njegova prijava će biti uvažena za drugo otvoreno radno mjesto.

Za sva pitanja nam se možete obratiti na e-mail ili na broj telefona 042 632 508.