Wollsdorf Leather je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu
auto i avio industriju.

Temelj našeg uspjeha su angažirane zaposlenice i zaposlenici, koji zajedno s nama rade na realizaciji naših vizija. Želite li i Vi doprinijeti daljnjem uspjehu Wollsdorf Leathera?

Tada postanite dio našeg tima na radnom mjestu:
Radnik u skladištu (m/ž)

Opis poslova:

  • Kontrola ulazne dokumentacije i robe
  • Izdavanje robe u proizvodnju
  • Izrada i ažuriranje skladišnih dokumenata

Od Vas očekujemo:

  • Znanje rada na računalu, MS Office
  • Poželjno je poznavanje SAP programa te jednog od stranih jezika (engleski ili njemački)

Molbu te životopis dostaviti do 31.12.2018. putem Brze prijave ili na e-mail: biljana.zvorc@wollsdorf.com.

Za sva pitanja nam se možete obratiti na e-mail ili na broj telefona 042 632 501.

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare