Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
21.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Og grafika d.o.o. je već 70 godina prisutna na tržištu Republike Hrvatske, a svakodnevno unapređenje proizvodnog pogona i edukacija zaposlenika omogućuje nam stalno napredovanje.
Glavna djelatnost je offset tisak knjiga meki, meki uvez sa klapnama i tvrdi uvez, udžbenika, kataloga, monografija, brošura, časopisa, kalendara, rokovnika sa gumicom, spiralnim uvezom ili mehanikom.

Strateški cilj poduzeća je neprestano unapređenje kvalitete svojih usluga i proizvoda prateći razvoj moderne, vrhunske proizvodnje tiska i sličnih proizvoda. Sa tehnološkim dostignućima u proizvodnji, maksimalnim trudom i pažnjom u logistici udovoljavamo i najzahtjevnijim potrebama kupaca.

Zbog širenja tržišta i povećanja obujma posla tražimo:

Radnika u proizvodnji

Opis posla:

• Poslovi na linijama za proizvodnju u tiskari – jednostavni i složeni poslovi na linijama u proizvodnji

Mjesto rada: Trešnjevka 59, 10450 Jastrebarsko
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• obavljanje poslova na linijama u proizvodnji
• kontroliranje ispravnosti i kvalitete proizvoda tijekom proizvodnog procesa, sukladno pravilima struke te pravodobno reagiranje u sprečavanju nastanka štete
• vođenje evidencije o utrošku repromaterijala
• izvještavanje neposrednog rukovoditelja o eventualnim nedostacima strojeva i uređaja
• pravilno obilježavanje i odlaganje otpadnog materijala koji nastaje kao nusprodukt rada
• timski rad

Uvjeti:
• minimalno SSS (poželjno elektrotehničari, strojari, strojobravari, tehničari)
• radno iskustvo nije važno, ali je prednost
• sklonost učenju i usavršavanju

Nudimo:
• rad na neodređeno vrijeme
• naknada za prijevoz, mogućnost smještaja
• rad u ugodnoj okolini uz stimulativna primanja
• rad na moderniziranim strojevima uz poduku

Ukoliko ste motivirani, pouzdani i volite raditi u dinamičnom okruženju, pridružite se našem uspješnom timu.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili poštom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola