Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Velenje (Slovenija)
Rok prijave:
04.10.2020.

Za našeg Klijenta, kompaniju Gorenje, s proizvodnjom u gradu Velenje u Sloveniji, tražimo motivirane kandidate željne novih radnih izazova i poslovnih prilika na sljedećem radnom mjestu:

Mjesto rada: Velenje (Slovenija)

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj liniji
  • Ručno sastavljanje dijelova proizvoda
  • Kompletiranje proizvoda
  • Posao nije fizički zahtjevan

Uvjeti:

  • SSS
  • Spremnost na rad u tri smjene
  • Spremnost na rad subotama po potrebi
  • Spremnost na samostalno pronalaženje i financiranje smještaja
  • Mogućnost pronalaska grupnog smještaja zbog većeg broja potrebnih kandidata

Nudimo:

  • Prosječnu neto plaću od oko 6,000 kn
  • Osiguran topli obrok
  • Ugovor do kraja godine, s mogućnošću produljenja
  • Prijava radnika je u Sloveniju, direktno na Gorenje

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave direktno preko Brze prijave.

Kandidati koji uđu u uži krug odabira bit će kontaktirani za selekcijski intervju.

Iskustva

Agencija za pronalaženje Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

HSG Kariera d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA: 102-02/17-04/01; URBROJ: 524-04-02-01/2-17-2, izdanu 11. siječnja 2017. godine i evidentiranu pod brojem 142/17.