Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zabok
Rok prijave:
20.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Valoviti papir Dunapack d.o.o. sastavni je dio Prinzhorn Grupe koji zapošljava približno 7 000 ljudi u 15 zemalja, a nalazi se među tržišnim liderima u reciklažnoj, papirnoj i ambalažnoj industriji.
Zbog proširenja proizvodnih kapaciteta te povećanja opsega poslovanja, tražimo odgovornu, otvorenu i proaktivnu osobu koja će se pridružiti postojećem uspješnom timu na poziciji:

RADNIK U PROIZVODNJI (m/ž)

YOU WILL.

ODGOVORNOSTI
• upravljanje ulagačkim dijelom stroja
• kontinuirana kontrola kvalitete ploča na ulagačkom dijelu stroja
• kontrola kvalitete finalnog proizvoda na izlagačkom dijelu stroja
• paletiziranje i identificiranje proizvoda paletnim karticama
• pružanje pomoći prilikom podešavanje stroja, pripreme alata i tiskovnih formi
• ostali zadaci prema nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI
• srednja stručna sprema, prednost tehničkog smjera
• usmjerenost na timski rad
• osnovna računalna pismenost
• motiviranost za daljnje učenje i usavršavanje

WE WILL.

• osiguranje toplog obroka
• isplata naknade za prijevoz
• mogućnost napredovanja
• mogućnost dodatnog usavršavanja i edukacije
• mogućnost stalnog radnog odnosa

Ukoliko ste zainteresirani za rad u tvrtki koja je jedan od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi, pošaljite svoju zamolbu sa životopisom, poštom na adresu Valoviti papir Dunapack d.o.o., Trebež 2, Zabok ili elektroničkom poštom na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola