Radnik u proizvodnji (m/ž)

19 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Slovačka
Rok prijave:
10.08.2018.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. traži za poslodavca Honeywell u Slovačkoj:

RADNIK U PROIZVODNJI (m/ž)
- više izvršitelja

Agencija Naton WorkService traži radnike za rad u proizvodnji za američku tvornicu Honeywell u Slovačkoj.

Tvornica Honeywell se bavi proizvodnjom plinomjera, vodomjera, regulatora tlaka i sl. te se nalazi u mjestu Stará Turá udaljenom 112 kilometara od glavnog grada Bratislave. Tvornica ima tradiciju poslovanja od 1952. godine (svojevremeni Elster) te 2015. godine postaje vlasništvom multinacionalnog američkog konglomerata Honeywell. Tvornica radi po najvišim standardima, zapošljava 980 radnika i nalazi se na površini od 16 565 m2.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Slovačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Očekivanja:
- mogućnost zapošljavanja na više pozicija: rad na proizvodnoj liniji, rad na pakiranju gotovih proizvoda, rad na testiranju i umjeravanju plinomjera
- 37,5 radnih sati tjedno, propisno plaćen noćni i blagdanski rad te prekovremeni sati
- uredna plaća, prijava na zdravstveno i mirovinsko osiguranje, osiguran liječnički pregled za posao, ZNR i radna odjeća
- rad preko slovačke agencije Workservice prvih šest (6) mjeseci, potom direktno zapošljavanje u tvornici Honeywell za uspješne radnike
- plaćen zajednički smještaj, plaćen prijevoz od mjesta stanovanja do tvornice i obratno, plaćen prijevoz iz Hrvatske u Slovačku te sufinanciran dnevni topli obrok
- mogućnost godišnjeg povećanja plaće za uspješne radnike
- od radnika se očekuje odgovornost i profesionalnost na radnom mjestu, spretnost rada s rukama, fizička spremnost na rad u tvornici, spremnost na rad u uvjetima povećane buke, spremnost na rad u smjenama, spremnost na rad u inozemstvu
- iskustvo na sličnim poslovima u Hrvatskoj i inozemstvu je prednost, nije uvjet
- spremnost na skori početak rada je prednost
- od radnika se ne očekuje znanje slovačkog jezika (osnovno znanje engleskog jezika je prednost, nije uvjet)
- EU državljanstvo i potvrda o nekažnjavanju su uvjet za ovaj posao
- mogućnost zapošljavanja za muškarce i žene (ovisno o poziciji)
- radnici nemaju troškova prema agenciji Naton - Workservice

Uvjeti:
- ugovor na određeno od šest (6) mjeseci sa mogućnostima produljenja
- probni period: tri (3) mjeseca
- početna osnovna plaća iznosi neto EUR 750 + dodaci za noćni rad, rad vikendom, iznos za topli obrok
- plaćen smještaj ( do 4 osobe u sobi)
- plaćen prijevoz od mjesta stanovanja do tvornice i nazad
- plaćen/refundiran prijevoz iz Hrvatske u Slovačku

Prijava za rad:
Poslati CV ili tekst o sebi na jobs@natonhrcroatia.com.

CV ili tekst o vama treba uključivati datum i mjesto rođenja, fotografiju, adresu, mobitel, telefon, email
- potvrda o nekažnjavanju ne starija od 90 dana
- CV nam ujedno mozete poslati poštom na adresu Kralja Zvonimira 2/3, Zagreb ili nas možete nazvati između 12.30h i 16h na 01/46 49 779

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Telefon:01 4649 779
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare