Radnik u održavanju strojeva - mehaničar (m/ž)

Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
15.12.2018.
Wollsdorf Leather je jedan od vodećih europskih proizvođača kože i proizvodi s oko 1.200 zaposlenika diljem svijeta visokokvalitetnu kožu za internacionalnu
auto i avio industriju.

Temelj našeg uspjeha su angažirane zaposlenice i zaposlenici, koji zajedno s nama rade na realizaciji naših vizija. Želite li i Vi doprinijeti daljnjem uspjehu Wollsdorf Leathera?

Tada postanite dio našeg tima na radnom mjestu:

Opis poslova:

  • Održavanje i servisiranje strojeva u proizvodnji
  • Vođenje evidencije o održavanju
  • Rad u smjenama

Od Vas očekujemo:

  • SSS, strojarski tehničar / mehaničar ili srodna zanimanja
  • prednost je aktivno znanje njemačkog ili engleskog jezika

Nudimo:

  • stimulativna primanja

Molbu te životopis dostaviti do 15.12.2018. putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected].

Za sva pitanja nam se možete obratiti na e-mail ili na broj telefona 042 632 501.