Radnik u montaži (m/ž) - automobilska industrija

Mjesto rada:
Trnava, Slovačka
Rok prijave:
05.12.2017.

[Mjesto rada: Trnava, Slovačka]

EUROTRADE-SR a.s. je međunarodna agencija za zapošljavanje, koja se od 2004-e bavi pružanjem spomenutih usluga.

Organizacijska struktura sastoji se od iskusnih menadžera, koji zajedno sa timom ambicioznih ljudi postižu najbolje rezultate.

U 2016. godini smo proglašeni za jednu od 10 najboljih agencija u Slovačkoj.

Naši klijenti su Slovačke i strane kompanije koje posluju u raznim granama industrije, koje zapošljavaju tisuće ljudi.

Nudimo Vam posao u najvećoj automobilskoj industriji u Slovačkoj.

Dodatne informacije:

  • satnica: 4,16 eura brutto
  • opis posla: montiranje dijelova na automobile
  • dodatak za noćni rad od 40 do 100 eura
  • individualna i kolektivna premija
  • 13 i 14 plaća
  • mogućnost prekovremenog rada
  • osiguran topli obrok u kompaniji
  • osiguran smještaj

Uvjeti za kandidate:

  • dobro zdravstveno stanje
  • ozbiljnost i spremnost na rad
  • obavljanje poslova koji zahtijeva proces proizvodnje
  • timski rad

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected] do 05.12. 2017.