Radnik u lageru / Komisioner (m/ž)

289 dana do isteka
Mjesto rada:
Heddesheim, Njemačka
Rok prijave:
02.02.2025.
Plaća:
od 1 400 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Be4work GmbH je Njemačka tvrtka za zapošljavanje u Njemačkoj sa sjedištem u Heddesheimu.Od 2013 godine radimo s mnogim tvrtkama koje djeluju u različitim industrijama.Prednosti naših klijenata i zadovoljstvo naših zaposlenika opravdavaju bitnost našeg poslovanja. Mi smo tvrka koja djeluje za sve što se tiče posla, zapošljavanja i smještaja. Podržavamo sektor koji uključuje trajno zapošljavanje i osobno savjetovanje.

Što tražimo:
Pozicija: Radnik u lageru/Komisioner
Potrebno: EU Papiri ili viza ne ovisna o tvrtci.

Opis posla: Skladištenje/Transport dobara
- Općeniti rad u lageru.

Radno vrijeme: 40 sati tjedno
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- NJEMAČKI A1 – govor, čitanje, pisanje
- U slučaju da njemački nije na željenoj razini, može i engleski.
- Prednost je iskustvo u lageru

Što nudimo:
- Plaća: Satnica je 13.40 - 14.00 eura bruto.
- Smještaj je osiguran od strane poslodavca, osigurana soba – jedna osoba po sobi cijena je 300 eura mjesečno što se oduzima od prihoda mjesečno.

Dodatne pogodnosti:
- Plaćen godišnji odmor, Božićnica i Urlaubsgeld
- Nudimo pomoć prilikom prijave prebivališta, zdravstvenog i svih ostalih upita na dnevnoj bazi.

Kontakt: [email protected]
viber ili what´s app: +49 1522 1855 272
Strani jezik:
engleski, njemački

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Daimlerstr 4, 68542 Heddesheim
Županija:
Inozemstvo
Država:
Germany
E-mail adresa:
Internet adresa:
Kontakt osoba:
Nino

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.