Radnik u hladnjači (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.11.2018.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta.

Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

[Mjesto rada: Zagreb]

Opis posla:

  • praćenje stanja robe u hladnjači kroz brojanje robe
  • preuzimanje, čuvanje i izdavanje robe iz hladnjače
  • utovar i istovar robe u prijevozna sredstva
  • smjenski rad (prijepodne, poslijepodne), noćni rad, rad vikendom (subotom)
  • rad po zakonskim normama i zahtjevima o skladištenju i transportiranju hrane

Uvjeti:

  • SSS
  • radno iskustvo minimalno 6 mjeseci
  • dozvola za rad sa viličarom
  • odgovoran i savjestan pristup poslu
  • poznavanje rada na računalu
  • poželjno iskustvo u radu sa bočno visoko regalnim viličarem

Nudimo Vam zaposlenje u najsnažnijoj pekarskoj grupaciji u regiji, sigurna primanja i poticajno radno okruženje.

Vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme, stalni radni odnos.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave do 6.11.2018.