Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 12.07.2024. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Radnik u distribucijskom centru (m/ž)

Oglas je istekao
Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
12.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, međunarodnu kompaniju koja se bavi pružanjem potpunih logističkih usluga kopnenog, željezničkog, avio i pomorskog transporta, te skladištenjem i distribucijom robe, tražimo profesionalne i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Odgovornosti:
• zaprimanje, utovar i istovar robe
• smještaj robe unutar skladišta na odgovarajuća mjesta
• održavanje čistoće unutar skladišta
• kontrola ispravnosti robe i dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja
• rad u tri smjene od ponedjeljka do petka
• plaćeni prijevoz i drugi benefiti
• zatvoreni skladišni prostor
• rad u ugodnom i motivirajućem okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, NKV
• iskustvo na sličnim poslovima nije obvezno
• prednost dozvola za upravljanjem viličarom
• spremnost na timski rad i rad u smjenama
• odgovoran i točan pristup u radu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.