Radnik/radnica u računovodstvu  HZZ OGLAS

12 dana do isteka
I V E T A društvo za proizvodnju, trgovinu i usluge s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Bjelovar
Rok prijave:
06.06.2020.

Mjesto rada:
BJELOVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pismena zamolba: Križevačka cesta 33, 43000 Bjelovar e-mailom: anita.skarda@iveta.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: knjiženje računa, materijalno knjigovodstvo, kontrola ulaznog PDV-a - završena srednja škola / viša ili prvostupanjska - ekonomskog smjera - znanje rada na osobnom računalu - tehnička znanja i vještine, komunikacijske i socijalne vještine, samoinicijativnost i otvorenost za promjene, spremnost na učenje, matematičko-numerička znanja i vještine

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
107014823
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.