Radnik / Radnica u odjelu kvalitete - obrade reklamacija

21 dan
Poslodavac:
Wollsdorf Components d.o.o. Wollsdorf Components d.o.o.
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
17.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta: Opis poslova:
- provedba kontrole u skladu sa zahtjevima Koncerna,
- unos podataka, sortiranje rezultata, osiguranje kvalitete,
- Procjena- Pareto analiza, implementacija korektivnih i preventivnih mjera u procesu proizvodnje,
- obrada reklamacija.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Varaždinska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- SSS, dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel), prednost je znanje SAP programa
- organiziranost i odgovornost te samostalnost u radu
- obavezno znanje ili njemačkog ili engleskog jezika
- poznavanje Ishikawa diagrama, Pareto analize
- radno iskustvo u odjelu kvalitete, prednost je iskustvo u autoindustriji
- timski rad i spremnost na školovanje izvan Hrvatske.

Nudimo:
- stručnu obuku i stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja u karijeri
- rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
- rad u međunarodnom okruženju
- stimulativna primanja
- mogućnost organiziranog prijevoza

Svoju molbu, molimo vas da pošaljete DVOJEZIČNO (engleski ili njemački) te hrvatski na: office.hr@wollsdorf.com

Za sve dodatne informacije obratite se na:
Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Tel 042 632 500 e-mail: office.hr@wollsdorf.com
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Wollsdorf Components d.o.o.
Adresa:Dr. F. Tuđmana 17, 42203 Poduzetnička zona Jalžabet

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare